SERWIS ROLET
24H/7DNI
Warszawa i okolice

Bramy rolowane Warszawa i okolice

Bramy garażowe rolowane to ze względu na możliwość montażu najbardziej uniwersalny typ bram. Można je montować w takich miejscach jak: garaże zewnętrzne i podziemne, hale przemysłowe, punkty handlowo-usługowe, magazyny, galerie handlowe, kontenery. Dzięki temu że płaszczyzna w której pracują jest pionowa, znajdują zastosowanie wszędzie tam gdzie nie ma zbyt dużo przestrzeni na wyłożenie się bramy pod sufitem tak jak w przypadku np. bramy segmentowej. Ich przewaga na tle innych typów bram polega również na tym że mogą być montowane zarówno wewnątrz, na zewnątrz jak i w świetle otworu. Pancerz bramy może zostać uzupełniony profilami z przeszkleniem lub wentylacyjnymi co zwiększa ich funkcjonalność. Dzięki temu że profile bramy rolowanej są wypełnione grubą izolacją w postaci pianki poliuretanowej, dobrze izolują termicznie oraz akustycznie.

Bramy rolowane obsługuje się elektrycznie za pomocą przełączniku kluczykowego lub pilota (częściej wybierane ze względu na wygodę obsługi). Sterowanie można wyposażyć w dodatkowe zabezpieczenia typu: hamulec inercyjny zabezpieczający przed szybkim opuszczeniem pancerza bramy, fotokomórki a także awaryjne otwieranie w razie braku zasilania.

Obszar który głównie obsługujemy i w którym montujemy bramy rolowane-Warszawa i okolice. Jako producent bram rolowanych-Warszawa to główny rynek zbytu, w zależności od wielości zamówienia, zakres naszego działania sięga całego województwa mazowieckiego jak i dalszych rejonów Polski. Zajmujemy się produkcją bram rolowanych dla firm oraz osób prywatnych z Polski i z zagranicy.

508 608 790
500 046 555