SERWIS ROLET
24H/7DNI
Warszawa i okolice

Kraty rolowane Warszawa

Kraty rolowane zazwyczaj stosowane są takich miejscach jak: sklepy, galerie handlowo-usługowe, muzea, banki, pasaże, podziemne parkingi i garaże, ponieważ po ich opuszczeniu to co znajduje się za kratą jest widoczne (ekspozycje towarów itp.).

Obecnie coraz częściej wykorzystywane również w budownictwie mieszkaniowym, z uwagi na to że opuszczenie tego typu osłony nie powoduje zaciemnienia wnętrz i ograniczenia swobodnego przepływy powietrza.

Z uwagi na dosć duży ciężar, obsługa kraty rolowanej odbywa się zwykle za pomocą silnika elektrycznego i przełącznika/pilota.

Obszar w którym wykonujemy najczęściej montaż krat rolowanych: Warszawa i okolice. Jednakże jako producent krat rolowanych (Warszawa to główny rynek zbytu), nie ograniczamy się tylko do tego rejonu, i zajmujemy się również produkcją krat rolowanych dla osób indywidualnych i firm z całej Polski.

Obszar który głównie obsługujemy i w którym montujemy kraty rolowane-Warszawa i okolice. Jako producent krat rolowanych-Warszawa to główny rynek zbytu, w zależności od wielości zamówienia, zakres naszego działania sięga całego województwa mazowieckiego jak i dalszych rejonów Polski. Zajmujemy się produkcją krat rolowanych dla firm oraz osób prywatnych z Polski i z zagranicy.

508 608 790
500 046 555