SERWIS ROLET
24H/7DNI
Warszawa i okolice

Markizy Warszawa i okolice

Markiza jest to rodzaj daszka, chroniący nas przed promieniami słonecznymi, pozwalający na komfort wypoczynku podczas pobytu na zewnątrz w słoneczne i upalne dni. Chronią na także przed deszczem jeśli tkanina markizy jest gumowana. Obecnie markizy są bardzo popularnym produktem. Różnorodność materiału, solidna konstrukcja, możliwość obsługi korbowej jak i elektrycznej czy ten produkt uniwersalnym i poza funkcją praktyczną może być ozdobą i dopełnieniem każdej elewacji. Markizy najczęściej stosuje się w takich miejscach jak balkony, tarasy, werandy, witryny, altany, ogródki prywatne i restauracyjne.

W zależności od miejsca montażu, stosujemy różne typy markiz. Markizy mogą być bez kasety, w półkasecie i w pełnej kasecie. Mogą posiadać systemowy daszek chroniący materiał markizy przed czynnikami zewnętrznymi w porze pozasezonowej. Istnieje możliwość regulacji kąta nachylenia materiału markizy. Markizy są produkowane na indywidualne zamówienie pod konkretny wymiar.

Jesteśmy dystrybutorem i instalatorem markiz największego i najbardziej renomowanego producenta markiz – polskiej firmy ‘Selt’ z Opola.

Obszar który głównie obsługujemy i w którym montujemy markizy-Warszawa i okolice. Jako dystrybutor markiz-Warszawa to główny rynek zbytu, w zależności od wielości zamówienia, zakres naszego działania sięga całego województwa mazowieckiego jak i dalszych rejonów Polski. Zajmujemy się montażem markiz dla firm oraz osób prywatnych z Polski i z zagranicy.

508 608 790
500 046 555