SERWIS ROLET
24H/7DNI
Warszawa i okolice

Rolety zabezpieczające Warszawa i okolice

Rolety zabezpieczające przez nas produkowane, zbudowane są z profili aluminiowych, wypełnionych pianką poliuretanową. Ich podstawową funkcją jest zabezpieczenie naszych wnętrz przed przedostaniem się do nich przez potencjalnego włamywacza. Mogą być wyposażone w dodatkowe elementy które wzmocnią to zabezpieczenie. Próby sforsowania tego typu rolet będą powodowały hałas. Rolety chronią nas również przed nagrzewaniem wnętrz podczas upałów, jak również przed ich wychładzaniem podczas mrozów. Pomagają nam zachować prywatność w naszych domach. Są idealnym dopełnieniem współczesnej architektury.

Wyróżniamy 4 systemy rolet zewnętrznych zabezpieczających:

– system adaptacyjny (stosowany najczęściej w już wybudowanych i wykończonych lokalach ze względu na uniwersalność). Rolety w tym systemie montowane są w zdecydowanej większości we wnękach okiennych, rzadziej do elewacji. Skrzynki tego systemu mogą być ‘kanciaste’, półowalnymi lub owalne.

– system podtynkowy integro, wybierany najczęściej na etapie projektu, rewizja na zewnątrz od spodu skrzynki

system naokienny – montaż rolety następuje razem z oknem – rewizja wewnątrz. Wnęki okienne pod rolety są podwyższane w celu umiejscowienia tam skrzynek rolet

– system nadprożowy, konieczny do uwzględnienia już na etapie projektowania budynku – rewizją wewnątrz.

Rolety zewnętrzne zabezpieczające mogą być obsługiwane ręcznie elektrycznie. Obsługiwane ręcznie wyposażone są w zwijacz (ręczny lub korbowy) lub napęd sprężynowy, zamek baskwilowy i uchwyt. Rolety sterowane elektrycznie mogą być obsługiwane za pomocą przełącznika, pilota, przełącznika i pilota łącznie lub porzez aplikację i wi-fi.

Obszar który głównie obsługujemy i w którym montujemy żaluzje zabezpieczające-Warszawa i okolice. Jako producent rolet zabezpieczających-Warszawa to główny rynek zbytu, w zależności od wielości zamówienia, zakres naszego działania sięga całego województwa mazowieckiego jak i dalszych rejonów Polski. Zajmujemy się produkcją rolet zabezpieczających dla firm oraz osób prywatnych z Polski i z zagranicy.

508 608 790
500 046 555