SERWIS ROLET
24H/7DNI
Warszawa i okolice

Rolety zewnętrzne Warszawa i okolice

Rolety zewnętrzne to dziś najczęściej stosowany system zabezpieczeń okien i drzwi. Produkowane przez nas rolety są aluminiowe, przez co ich żywotność i odporność na warunki zewnętrzne jest maksymalnie wydłużona.

Oferujemy zarówno rolety obsługiwane ręcznie jak i elektrycznie za pomocą silnika i pilota lub przełącznika. Rolety mogą być również zintegrowane z systemem inteligentnego domu oraz sterowane poprzez wi-fi.

Profile z których złożone są nasze rolety wykonane są z aluminium wypełnionego pianką poliuretanową. Dzięki temu posiadają właściwości izolacyjne, pełniąc przy tym wiele funkcji:

– izolacja termiczna – w porze zimowej rolety pozwalają na oszczędności związane z mniejszym nakładem środków na ogrzewanie, w porze letnie zapewniają naturalny chłód bez ponoszenia dodatkowych kosztów np. klimatyzacji.

– izolacja akustyczna – rolety stanowią swego rodzaju barierę dzwiękochłonną, która chroni nas przed hałasem zewnętrznym

bezpieczeństwo – rolety zabezpieczają nas przed ‘nieproszonymi gośćmi’ zarówno podczas naszej nieobecności, jak i podczas snu. Są także często stosowane w lokalach w celu zabezpieczenia szyb przed np. ich zbiciem. W celu lepszego zabezpieczenia rolety mogą być doposażone w dodatkowe elementy utrudniające ich sforsowanie

– przedłużenie żywotności okien i drzwi – dzięki temu że okna są zasłonięte roletami, nie są ciągle narażone na ciągłe działanie zewnętrznych czynników atmosferycznych (słońce, woda, wilgoć, mróz),

poczucie pełnej prywatności – żadna osłona okienna nie da nam większego poczucia prywatności niż zamknięta roleta zewnętrzna

– estetyczna – odpowiednio dopasowany system, kształt kasety oraz kolor rolety pozwoli na uwidocznienie walorów estetycznych budynku.

Naszym klientom pomagamy optymalnie dopasować rolety do istniejącego budynku niezależnie od tego na jakim etapie on jest (budowa, stan surowy, zamieszkany).

Obszar który głównie obsługujemy i w którym montujemy żaluzje zewnętrzne- Warszawa i okolice. Jako producent rolet zewnętrznych-Warszawa to główny rynek zbytu, w zależności od wielości zamówienia, zakres naszego działania sięga całego województwa mazowieckiego jak i dalszych rejonów Polski. Zajmujemy się produkcją rolet zewnętrznych dla firm oraz osób prywatnych z Polski i z zagranicy.

508 608 790
500 046 555